Poliuretano putos

Poliuretano putos yra skirstomos į dvi rūšis: Atvirų ir Uždarų porų poliuretano putas.

Atvirų porų poliuretano putos:

Uždarų porų poliuretano putos:

Per nesandarius pastatų stogus netenkame apie 25% šilumos

Šiltiname visų tipų perdangas, sunkiai pasiekiamas ir prieinamas stogo ar rūsio konstrukcijas.

Per neapšiltintas pastatų sienas išeina apie 35% šilumos

Neapšildytos grindys į aplinką išleidžia apie 15% šilumos

Apšiltinti pamatai užtikrina ilgesnį pastato pamatų eksploatacinį laikotarpį, nes kur kas sumažina temperatūrų kaitą pamatų konstrukcijose.

Dėl unikalių putų poliuretano savybių naujos kartos efektyvų šiltinimą galima pritaikyti ir komerciniuose objektuose ir privačiame ūkyje. Purškiamas putų poliuretano putas galima naudoti ant plokščių ir šlaitinių stogų, grindų ir lubų, ant sienų iš vidaus ir išorės, tai pat dėl labai gerų hidroizoliacinių savybių putų poliuretanas yra nepakeičiama medžiaga pamatų šiltinimo darbuose. Karkasinių namų ir mansardos šiltinimas, gyvūnų fermos, sandėliai iš metalo, pastatai iš plytų arba betono, namų fasadai – visa tai tik mažas sandarios siūlomos šiltinimo technologijos pritaikymo sąrašas. Pažymėtina, kad putų poliuretano šiltintojo sluoksnis puikiai sukimba su bet kuriuo paviršiumi (išskyrus polietilieną).

Pagrindinis efektas po šiltinimo purškiamu putų poliuretanu bus iki 80 % šildymo išlaidų sumažėjimas, šiltinant vos 3 cm šiltinimo medžiagos storiu. Visa tai įmanoma dėl besiūlės, sandarios technologijos ir mažiausio putų poliuretano šilumos laidumo koeficiento (0,022 w/mk). Putų poliuretano hidroizoliacinės savybės pašalins pelėsį ir kondensatą bei panaikins puvimo procesų atsiradimą patalpoje. Putų poliuretanas – puiki garso izoliacija, tad negirdėsite pašalinių garsų. Ekologiškas, nepalaikantis degumo putų poliuretanas tarnaus Jums, neprarasdamas šiltinimo efekto daugiau negu 30 metų, kuo negali pasigirti nei viena dabar pasaulyje egzistuojanti šiltinimo medžiaga. Rinkitės purškiamą putų poliuretaną – gyvensite šiltai ir komfortabiliai!

Atliekami darbai

Scroll to Top